Bakterie pro septiky, smrdí smrdí toto smrdí - již nebude pravda s urychlovačem

Kód zboží: ŽUMPY - SET EAN: 8594066620019

SET biologického přípravku pro rozklad organických nečistot v septicích, žumpách a odpadních systémech.

  • Cena:200.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (1 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Bakterie pro septiky, smrdí smrdí toto smrdí - již nebude pravda s urychlovačem

Sypká bakteriální složka SeptiClean slouží k rozkladu a likvidaci fekálií a veškerých organických látek v septicích, žumpách, kanalizacích, v odpadních systémech a ve vyhnívacích nádržích čistíren odpadních vod. Aplikuje se jako první a jedno balení - 50g, slouží jako zaváděcí dávka pro 5 - 8m3 obsahu žumpy či septiku.

Tekutá enzymatická složka - 80 ml urychluje biologické čištění, enzymy v ní obsažené zajišťují „ roznos“ bakterií po celém odpadním zařízení a zajistí jejich efektivnější práci. Rozkládají tuky, organickou hmotu a účinně zabraňují zápachu. Aplikuje se druhý den po zavedení bakterií SeptiCleanu dle návodu.

Další měsíce se dávky SeptiCleanu a Urychlovače postupně snižují a to na 1/3 ze zaváděcí dávky, pak 1pol. lžíce až 1 lžička měsíčně. Tekutina z takto pravidelně ošetřované žumpy nebo septiku je bez zápachu, prosta veškeré husté organické hmoty, včetně toal. papíru. Pokud si osazené bakteriální kultury nezahubíte antibakteriálními prostředky, kyselinami, louhy, velmi podpoříte a obnovíte přírodní proces rozkladu a prodloužíte tak dobu naplnění komory žumpy či septiku.

SEPTIK NENÍ TŘEBA VYVÁŽET!

Upozornění:

Po aplikaci tohoto biopřípravku je nutné omezit používání chemických koncentrovaných desinfekčních prostředků, kyselin, louhů. Na WC mísách se nesmí používat závěsné aromatické přípravky, které obsahují chlór.            

Přípravek je shodný se SeptiClean - Žumpy, septiky a navíc obsahuje URYCHLOVAČ.

 

Balení - sypká složka: 50 g
Balení - urychlovač: 80 ml