Biologický prostředek pro suchá WC s urychlovačem

Kód zboží: SUCHÁ WC - SET EAN: 8594066620040

SET ekologické směsi biologických kultur s urychlovačem pro rozklad veškerého organického odpadu v suchých wc, urychluje rozklad organické hmoty, napomáhá k odstranění zápachu.

  • Cena:200.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (2 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Biologický prostředek pro suchá WC s urychlovačem

Jedná se o směs mikrobiologických kultur a enzymů určených pro ošetřování suchých WC. Ekologicky zpracovává tuhé exkrementy v klasických suchých WC, značně urychluje rozklad organického odpadu, redukuje obsah a účinně napomáhá k odstranění zápachu.

Sypký přípravek OxyBreak - suché WC, který se aplikuje jako první, ekologicky zpracovává exkrementy v klasických suchých záchodech. Rozkládá hmotu organického původu, včetně toal. papíru. 50g - obsah jednoho balení - je zaváděcí dávkou pro 1 - 2m3 hmoty.

Tekutá složka - Urychlovač - 80 ml, urychluje biologický rozklad exkrementů svými enzymy, které rozmělňují org. hmotu a pomáhají bakteriím v jejich práci. Odstraňuje nepříjemný zápach! Aplikuje se druhý den po zavedení bakterií (sypkého přípravku) pro SUCHÁ WC.

Další dávkování se odvíjí dle potřeby a intenzity provozu Vaší suché toalety, kdy se používá snížená dávka (cca ¼ obsahu z obou složek balení).

Nepředstavuje žádné nebezpečí pro člověka, rostliny ani zvířata.

Upozornění:

Po aplikaci tohoto biopřípravku je nutné omezit používání chemických koncentrovaných desinfekčních prostředků, kyselin, louhů. Na WC mísách se nesmí používat závěsné aromatické přípravky, které obsahují chlór.

Přípravek je shodný s OxyBreak - Suchá WC a navíc obsahuje URYCHLOVAČ.

 

Balení - sypká složka: 50 g
Balení - urychlovač: 80 ml