Ekologický prostředek k odstranění plísní

Kód zboží: STOP PLÍSNÍM EAN: 8594066620132

Ekologický prostředek, obsahující přírodní enzymy, sloužící k odstranění plísní na jakémkoli povrchu.

  • Cena:210.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (1 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Ekologický prostředek k odstranění plísní

Velmi účinný k odstranění plísní na stěnách, nezapáchá, nezanechává skvrny, neobsahuje chemické látky, netoxický, neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, neničí životní prostředí.

Jedná se o ekologický prostředek, obsahující přírodní enzymy, sloužící k odstranění plísní na jakémkoli povrchu, např. zdech, betonech, textiliích, dřevu, umělých površích, obkladech, atd. Přípravek nepoškozuje povrch, na který je aplikován, nezanechává skvrny, nevyběluje. Plísni nedovolí dál růst. Neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky (např. formaldehyd), při aplikaci nevzniká nepříjemný pach, je netoxický, proto je vhodný do obytných místností, veřejných zařízení, zdravotnických zařízení, potravinářského průmyslu (zdivo vnitřních prostor, do lednic a mrazících pultů).

Návod k použití:

Na místo zasažené plísní rozprášíme přípravek. Po 24 hodinách působnosti tohoto přípravku místo okartáčujeme. Již suchou stěnu je možné nejdéle do 30ti dnů vymalovat, nejlépe malířským nátěrem s protiplísňovým účinkem. Pokud je plíseň intenzivní, nástřik zopakujte.
Nepoškozuje zdivo, smalty, kovy, obklady, lina, umělé povrchy, potahy, látky, textilie, atd. Nezanechává skvrny, nevyběluje ! Neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, nepoškozuje životní prostředí.
 
Spotřeba:

Pro postřik 1m² zasažené plochy je potřeba 50 – 100 ml prostředku.

 
Balení: 500 ml