Prostředek pro biologické čištění zahradních jezírek s urychlovačem

Kód zboží: JEZÍRKA - SET EAN: 8594066620033

SET ekologické směsi biologických kultur pro čištění zahradních jezírek, urychluje rozklad nečistot organického původu, projasňuje vodu, udržuje biologickou rovnováhu, nepoškozuje životní prostředí, neškodí rybám ani rostlinkám.

  • Cena:330.00 Kč
  • Dostupnost: Ihned k odeslání (1 ks)
  • Záruka:24 měs.
Množství:

Prostředek pro biologické čištění zahradních jezírek s urychlovačem

Biologický přípravek OxyBreak - Aqua CB je určen pro biologické čištění vody pomocí mikroorganismů s kladným účinkem. Tyto dokáží rozkládat a eliminovat organické nečistoty v jezírku, např. spad z okolní vegetace, redukují zbytky z potravy a výměšků rybiček. Preventivně působí proti tvorbě řasy tím, že společně s rostlinami odebírají živiny z vody a řasa nemá následně z čeho růst. Udržují biologickou rovnováhu, projasňují vodu, jsou vhodné pro osazení biologických filtrů určených do zahradních jezírek k čištění vody.

Přípravek neškodí rybičkám ani rostlinkám!

Bílý zákal po aplikaci není závadou, do hodiny odezní.

Balení - 50g je určeno na objem cca 10-20m3 vody.

Urychlovač biologického čištění - je podpůrný enzymatický prostředek pro přírodní mikroorganismy čistící vodu. Je směsí přírodních enzymů, určených pro podporu a akceleraci práce mikroorganismů, které mají za úkol čistit vodu od organických nečistot a usazenin. Likviduje opalovací krémy a oleje v koupacích jezírcích. Pomáhá urychlit obnovu rovnováhy vodního ekosystému.

Přípravek je shodný s OxyBreak - AquaCB - Zahradní jezírka - 50g a navíc obsahuje URYCHLOVAČ.
 

Balení - sypká složka: 50 g
Balení - urychlovač: 80 ml